chrome firefox opera safari iexplorer

У столичному театрі знову бунт. Цього разу проти змін, які пропонує Троїцький

18 листопада 2013 о 13:04

Частина трупи Київського муніципального театру опери і балету для дітей виступила проти призначення Владислава Троїцького художнім керівником театру.

Цю інформацію кореспонденту Української правди. Життя підтвердили у інформаційній службі театру.

«Трупу театру не влаштовують ті зміни, які пропонує здійснити новий художній керівник», — повідомила керівник інформаційної служби Василина Боровик, відмовившись надати деталі.

У вікдритому листі проти керівництва театром Троїцького свої підписи поставили 295 осіб із 374 членів трупи.

На ранок понеділка рішення щодо Троїцького ще немає. Він і досі є художнім керівником театру.

Нагадаємо, у жовтні стало відомо, що з посади художнього керівника театру пішов Раду Поклітару. За його словами, він залишив Київський музичний театр за власним бажанням, адже йому не вистачало часу на керівництво ним. Тоді на його місце було призначено Владислава Троїцького.

Нещодавно Влад Троїцький також заявив про свої плани щодо театру. Зокрема, він розповів, що хоче провести на новому місці реформи, перетворивши театр в головний столичний майданчик сучасної хореографії та опери. Троїцький зізнався тоді, що хоче подолати недовіру колективу до нового, до творчих пошуків. Він казав, що в трупі вже є люди, які готові до експериментів, але будуть залучатися і нові творчі особистості: «Нікого виганяти не буду. Ті люди, які хочуть щось робити, будуть робити. Хто не хоче, з тими будемо прощатися».

У планах Троїцького було перейменування Дитячого муніципального театру. Він хотів зробити його «​​Центром Сковороди» («оскільки нинішню повну назву неможливо вимовити»).

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути