chrome firefox opera safari iexplorer

Українка Ірина Зарецька стала чемпіонкою світу з карате

12 листопада 2013 о 17:41

Ірина Зарецька першою в історії України завоювала титул чемпіонки світу з карате. Вона змагалася серед юніорок у ваговій категорії 59 кг в розділі «куміте». Про це УНН повідомив прес-центр Міністерства Молоді та Спорту.

Єлизавета Сірош, яка змагалася у боротьбі кадеток (14-15 років) у вазі 54 кг в розіді “куміте” отримала “срібло”.

Зазначимо, що планетарна першість з карате серед кадетів, юніорів та молоді проходила в іспанському місті Гвадалахара.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Спорт в Україні

20 грудня

Інші дати
Народився Амвросій Ждаха
(1855, м. Очаків, Миколаївська область – 1927) – український художник, графік, майстер акварельної мініатюри. Першим з українських графіків розпочав працю над комплексним оформленням «Кобзаря» Тараса Шевченка. У творчому доробку - робота над ілюструванням Нового завіту, «Іліади» та «Одіссеї» Гомера, «Слова про Ігорів похід».
Розгорнути
Народився Олексій Гіляров
(1856, Росія – 1938) – український письменник, філософ, педагог. В Київському університеті створив блискучу школу філософів і психологів (В.Асмус, Г.Якубаніс, П.Блонський, І.Огієнко).
Розгорнути

Новини Дивитися всі