chrome firefox opera safari iexplorer

Делегація Європарламенту відвідає Майдан

16 січня 2014 о 14:51

Делегація Європарламенту 28-31 січня відвідає Київ для вивчення ситуації навколо мирних протестів на підтримку європейської інтеграції. Про це заявив сьогодні на засіданні комітету закордонних справ Європарламенту у Страсбурзі його голова Ельмар Брок.

«План — зустрітися з представниками опозиції і лідерами демонстрацій на Майдані, студентами та іншими людьми, представниками уряду, а також громадянського суспільства», — сказав Брок.

Він зазначив, що в останні дні ситуація в Україні погіршилася. При цьому, як приклад, він назвав побиття колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Крім того, він зазначив, що викликає занепокоєння і поява повідомлень про можливі плани розгону Майдану в Києві.

Брок також зазначив, що головним завданням місії повинно бути прояв солідарності з мирними манифестнатами. «Я думаю, перш за все, ми повинні поїхати в Україну, щоб показати солідарність з тими, хто виступає за співробітництво з ЄС, а також для того, щоб тримати відкритими можливості для діалогу», — підкреслив Брок.

Джерело: MyTime
Розділи: Суспільство

18 грудня

Інші дати
Народився Микола Куліш
(1892, смт.Чаплинка, Херсонська область – 1937) – український письменник, режисер, драматург, громадський діяч, педагог. Автор п»єс «Мина Мазайло», «97», «Народний Малахій».
Розгорнути
Народилася Михайлина Коцюбинська
(1931, м Вінниця - 2011) - літературознавець. Авторка книжок "Образне слово в літературному творі", "Література як мистецтво слова", "Етюди про поетику Шевченка", "Зафіксоване і нетлінне" та ін.
Розгорнути
Народився Роман Завадович
(1903, с. Славна тапер Тернопільської обл. - 1985) - письменник, редактор україномовних видань за кордоном. Автор низки книжок для дітей, а також збірки релігійних віршів "З буднів у свято".
Розгорнути

Новини Дивитися всі