chrome firefox opera safari iexplorer

Курсантів Академії МВС змушують нашивати шеврони внутрішніх військ – батьки курсантів

21 січня 2014 о 11:21

Курсантів, яких зараз використовують для блокування урядового кварталу, змушують перешивати шеврони, які свідчать про їхню приналежність.

Про це на умовах анонімності повідомив батько одного з таких курсантів. Замість цього, повідомив чоловік, вони нашивають шеврони внутрішніх військ. Погони при цьому залишаються на форменому одязі, але їх не можна побачити під бронежилетами.

Зараз батьки курсантів Національної академії МВС самоорганізовуються і збираються вирушити до Києва для захисту своїх дітей.

Він підтвердив, що серед тих, хто на вулиці Грушевського протистоїть демонстрантам, є курсанти третього курсу, більшості з яких 19 або 20 років. Їхнім старшим колегам з четвертого курсу, за словами цього батька, пощастило більше, бо вони перебувають на практиці.

У понеділок у столичній академії МВС запевняли Радіо Свобода, що курсантів не залучають до стримування протестів.

Як заявила співробітник прес-служби Національної академії внутрішніх справ Людмила Зеленко, «це нонсенс». «У нас усі курсанти на навчанні. Повернулись після канікул. В урядовому кварталі жодного з них немає», – сказала вона.

Розділи: Суспільство

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути