chrome firefox opera safari iexplorer

Обрано логотип заявки Львова на зимову Олімпіаду-2022

31 січня 2014 о 10:11

В. о. віце-прем'єр-мінстра України Олександр Вілкул та президент НОК Сергій Бубка презентували логотип заявки Львова на право проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.

Презентація відбулась під час урочистої церемонії проводів олімпійської збірної команди України на ігри-2014 в Сочі. Переможцем став один з чотирьох варіантів логотипів, на якому зображені Карпатські гори.

Як повідомив Вілкул, за логотип-переможець проголосували понад 32 тис. українців. Зокрема, він зазначив, що «логотип, який буде представляти у світі Львів та Україну, вибрано не у кабінетах. У його виборі взяли майже 60 тисяч українців. Тут українці мали можливість не тільки побачити усі чотири логотипи-претенденти, а й дізнатися, що надихнуло творців та які можливі варіанти використання логотипів».

В свою чергу Бубка зазначив: «Олімпійські амбіції України проявляються не тільки у прагненні наших спортсменів на зимовій Олімпіаді у Сочі, але й бажанні провести таке свято спорту в Україні. Адже це унікальний спосіб підняти спортивний рівень держави, стимулювати економіку, туризм, покращити міжнародний імідж країни».

Генеральний директор заявкового комітету Львів-2022 Сергій Гончаров зазначив, що триває дуже жорстка боротьба під час вибору МОК міста-переможця.

Обраний за результатами публічного голосування логотип вже затвердили у Міжнародному олімпійському комітеті, як того вимагає процедура підготовки аплікаційного файлу заявки.

28 січня

Інші дати
Семен Брауде
(28 січня 1911, Полтава — 30 червня 2003, Харків) — український радіофізик і радіоастроном. Академік АН УРСР (з 1958), доктор технічних наук, професор. Засновник радіоокеанографії та декаметрової радіоастрономії.
Розгорнути
Народився Володимир Високович
(1854, м. Гайсин Вінницька область - 1912), паталогоанатом, бактеріолог та епідеміолог. Вважається основоположником харківської школи бактеріологів.
Розгорнути
Народився Василь Масютин
(1884, м. Рига, Латвія - 1955) - український художник, скульптор, майстер гравюри, представник символізму. Автор гравюр "В Буковині", "Маніфестація" та ін. Оформлення літературних творів Гоголя, Блока тощо. Пам"ятник Глінці у Берліні.
Розгорнути
Народився Юлій Мейтус
(1903, м. Єлисаветград, нині м. Кіровоград, - 1997) - український композитор єврейського походження. Автор 17 опер ("Гайдамаки", "Украдене щастя", "Ярослав Мудрий" та ін.), близько 300 романсів на слова Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка, Андрія Малишка, Павла Тичини та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі