chrome firefox opera safari iexplorer

Більше 500 дитячо-юнацьких спортивних шкіл у 2014 році залишаються без фінансування — М.Томенко

14 лютого 2014 о 10:58

Народний депутат України, член виконкому НОК України Микола Томенко звертає увагу влади на той факт, що у січні-лютому 2014 року досі не розпочалось фінансування більше 500 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Про це йдеться у зверненні колективів ДЮСШ до Голови Комітету з питань свободи слова та інформації Миколи Томенка.

Як інформують керівники шкіл, фінансування яких здійснюється через Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності, проблема відсутності коштів пов’язана з не проплатою у Державному казначействі України.

З огляду на це, Микола Томенко звернувся до Виконуючого обов’язки Прем’єр-міністра України Сергія Арбузова та Виконуючої обов’язки Міністра соціальної політики Наталії Королевської, яка здійснює координацію цього фонду з вимогою забезпечити виплату заробітних плат викладачам ДЮСШ та інші види фінансування для утримання юнацького спорту.

Окрім того, як йдеться у зверненні колективів ДЮСШ до Миколи Томенка, усі школи мусять заплатити до кінця лютого податки державі, що при відсутності фінансування може поставити їх на межу закриття та загалом призвести до знищення дитячо-юнацького спорту в Україні.

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Спорт в Україні

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути