chrome firefox opera safari iexplorer

«Голос України» опублікував підписані Президентом Закони, ухвалені в парламенті 28 січня

01 лютого 2014 о 09:01

Офіційний сайт парламентського видання «Голос України», свідчить, що газета №19 (5769) за 1 лютого 2014 року містить опубліковані Закони, раніше ухвалені Верховною Радою на позачерговій сесії та підписані Президентом.

Йдеться, зокрема, про Закони:

ПРО ВИЗНАННЯ ТАКИМИ, ЩО ВТРАТИЛИ ЧИННІСТЬ, ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ (скасування «диктаторських» законів 16 січня) — набирає чинності з наступного дня після опублікування

ПРО УСУНЕННЯ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ ТА НЕДОПУЩЕННЯ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ТА ПОКАРАННЯ ОСІБ З ПРИВОДУ ПОДІЙ, ЯКІ МАЛИ МІСЦЕ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ МИРНИХ ЗІБРАНЬ (так званий закон про амністію)

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, однак вводиться в дію з дня, наступного за днем публікації на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України повідомлення Генерального прокурора України про фактичне вчинення учасниками масових акцій протесту сукупності таких дій:
1) звільнення всіх зайнятих в місті Києві та інших населених пунктах України під час акцій протесту будівель чи приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також допуск до своїх робочих місць осіб, які там працюють, та зняття інших перешкод для належного функціонування зазначених об’єктів;
2) розблокування транспортних комунікацій на вулиці Грушевського у місті Києві учасниками масових акцій протесту;
3) розблокування інших вулиць, площ, провулків, бульварів тощо у місті Києві й інших населених пунктах України, крім тих, на яких відбуваються мирні акції протесту.
Стаття 10. Генеральний прокурор України здійснює на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України публікацію повідомлення про фактичне вчинення учасниками масових акцій протесту сукупності дій, передбачених статтею 9 цього Закону, лише за умови, що такі дії були вчинені учасниками масових акцій протесту не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня, наступного за днем набрання чинності цим Законом.
Стаття 11. Якщо до закінчення строку, передбаченого статтею 10 цього Закону, публікація на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України повідомлення Генерального прокурора України про фактичне вчинення учасниками масових акцій протесту сукупності дій, передбачених статтею 9 цього Закону, не була здійснена, цей Закон втрачає чинність з дня, наступного за останнім днем цього строку.

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІНИ ДО СТАТТІ 297 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ЩОДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ОСКВЕРНЕННЯ АБО РУЙНУВАННЯ ПАМ’ЯТНИКІВ, СПОРУДЖЕНИХ В ПАМ’ЯТЬ ТИХ, ХТО БОРОВСЯ ПРОТИ НАЦИЗМУ В РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ — РАДЯНСЬКИХ ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ (набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування)

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІНИ ДО КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ЩОДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗАПЕРЕЧЕННЯ ЧИ ВИПРАВДАННЯ ЗЛОЧИНІВ ФАШИЗМУ (набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування)

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІНИ ДО СТАТТІ 197 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ОБКЛАДЕННЯ ПОДАТКОМ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ ОПЕРАЦІЙ ІЗ ВВЕЗЕННЯ НА МИТНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ ПРИРОДНОГО ГАЗУ (набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування)

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути