chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко вимагає від Міністра оборони негайно повернути батальйон морської піхоти назад до Криму

21 лютого 2014 о 10:19

Народний депутат Микола Томенко звернувся до Міністра оборони України з вимогою організувати повернення на місце постійної дислокації батальйону морської піхоти з м. Феодосія, який вночі привезли спецпотягом з повним бойовим забезпеченням з розрахунку на використання у подіях в Києві.

Микола Томенко поінформував, що зараз цей батальйон з Криму дислокується у с. Данилівка Васильківського району Київської області на території військової частини А-2860. М. Томенко також повідомив, що поспілкувався з командиром батальйону морських піхотинців полковником С. Пасічником, домовившись про те, що його батальйон перебуватиме виключно на території цієї військової частини.

З огляду на те, що, з одного боку, Верховна Рада ухвалила рішення про необхідність повернення на місце постійної дислокації військових підрозділів, враховуючи організаційні моменти (дана військова частина не в змозі забезпечити розташування там батальйону чисельністю 237 осіб), а також зважаючи на те, що це створює додаткову проблему для місцевих жителів, які чергують біля військової частини, Микола Томенко звертається до Міністра оборони Павла Лебедєва з вимогою невідкладно організувати повернення цього підрозділу на місце його дислокації у Феодосії.

21-02-2014-1

 

21-02-2014-2

 

21-02-2014-3

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути