Україна продовжує вшановувати пам'ять загиблих на барикадах. Сьогодні дев'ять днів зі смерті героїв «Небесної сотні», які полягли під час сутичок із спецпризначенцями. Українці досі продовжують нести квіти до вулиць Грушевського та Інститутської, а також до Майдану Незалежності. Нині барикади, які ще тиждень тому були у вогні, перетворились на килим із квітів і поминальних лампадок.
(1878, м. Ічня Чернігівської обл. - 1932) - український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок "Ескізи", "Оповідання", "Кармалюк", "Мужицька арихметика", "Авіаційний гурток", "На перші гулі", "Талант" та ін.
"Вільне, творче слово - це душа кожного народу, - забите було слово - і край лежав сотні років мертвою цеглиною. І я бачу, що ваше покоління оживить, підніме рідне слово на недосяжні високості... Усім треба рідним словом володіти, усі гуртом мусимо підняти його на височінь." (Степан Васильченко)



