chrome firefox opera safari iexplorer

Громадяни України повинні знати народних депутатів, які в парламенті підтримують Путіна

15 березня 2014 о 13:51

Голосування у ВР стосовно незаконності референдуму у Криму та розпуску кримського «парламенту імені Путіна» – це не лише голосування на виконання відповідного рішення Конституційного Суду України, це голосування, яке чітко демонструє, хто з народних депутатів України виступає за Путіна, за війну та проти України.

Я переконаний, що громадяни України повинні знати усіх депутатів, які не голосували за це рішення або не прийшли на засідання. Це люди, які не хочуть миру, які проти територіальної цілісності, які не розуміють небезпеки військової загрози з боку Росії.

Дивно, що цього досі не розуміють деякі народні депутати, в той час, як це зрозуміли навіть громадяни Росії, бо нарешті на всій території РФ почалися мітинги, де люди виступають проти війни, військової агресії та захоплення Криму. І недаремно сьогодні і в Москві, і в інших містах Росії люди мудріші за владу та об’єднуються під загальним гаслом «За Україну і Росію без Путіна».

На мою думку, єдиний недолік сьогоднішнього голосування про розпуск парламенту Криму полягає в тому, що це занадто запізніле рішення. Більше місяця тому я піднімав питання про необхідність розпуску кримського парламенту, ще за часів Президента Януковича та Голови ВР Рибака. Але, на жаль, ані вони, ані нове керівництво ВР не зреагувало оперативно. Сьогодні прийнято принципово важливе рішення, але, звісно, із суттєвим запізненням.

Довідково

За ухвалення Постанови про дострокове припинення повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим (№4461) проголосували 278 народних депутатів із 296, зареєстрованих у сесійній залі.

Зокрема, від Партії регіонів — 19 народних депутатів, “Батьківщини” — 83, “Суверенної України” — 30, “Економічного розвитку” — 30, “Свободи” — 35, КПУ — 0, позафракційних — 4.

Микола Томенко, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути