chrome firefox opera safari iexplorer

Українські спортсмени вибороли вже 7 медалей на Паралімпіаді

10 березня 2014 о 18:21

Станом на 14:30 10 березня у загальному заліку українська паралімпійська збірна посідає третє місце з сімома медалями (2 — «золота», 2 — «срібла» і 3 — «бронзи»).

Зокрема, 10 березня українська спортсменка Юлія Батенкова виграла «срібло» у гонці на 15 км класичним стилем. «Золото» завоювала шведка Хелен Ріпа, вона приїхала до фінішу на 3,9 секунди раніше, ніж українка. На третьому місці опинилася росіянка Анна Міленіна.

Ще три українські лижниці в цій гонці — Катерина Павленко, Людмила Леашенко та Олександра Кононова – зайняли 11 — е , 9 -е і 6 — е місця відповідно.

Нагадаємо, що 9 березня українка Людмила Павленко здобула перемогу в лижній гонці на 12 км у Сочі.

Зимові Паралімпійські ігри, які проходять в Сочі, будуть тривати до 16 березня.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Спорт в Україні

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути