chrome firefox opera safari iexplorer

Ліки в Україні можуть суттєво подорожчати через новий ПДВ

03 квітня 2014 о 14:45

Форсоване запровадження ПДВ на ліки призведе до значного підняття на них цін.

Про це під час прес-конференції повідомив голова підкомітету з питань фармації комітету з питань охорони здоров'я ВРУ Андрій Шипко, передає кореспондент УНН.

«Я вважаю передчасним оподаткування ліків ПДВ. Я ініціюю відтермінування імплементації відповідних норм Податкового кодексу, нещодавно схвалених ВР. Ця новація провокує подорожчання ліків і вдарить по кишенях сотень тисяч українців. Буквально вчора я зайшов до аптеки і бачив, як провізор переклеює цінники. Вартість ліків зростає просто на очах, попри заяви окремих експертів», — заявив А. Шипко.

За словами експерта, таке форсоване запровадження ПДВ на ліки не лише б' по пацієнтах, а й створює колапс на фармацевтичному ринку.

Нагадаємо, 1 квітня поточного року набули чинності фіскальні норми, згідно якими лікарські засоби в Україні оподатковуються податком на додану вартість за ставкою 7%.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі