chrome firefox opera safari iexplorer

Прикордонники не пропустили в Україну 12 тисяч росіян

15 квітня 2014 о 11:30

В умовах останніх події, зокрема анексії Криму та тих, що відбуваються у східних областях України, Державна прикордонна служба продовжує вживати жорстких заходів з охорони державного кордону та проводить посилений прикордонний контроль в пунктах пропуску. Заходи здійснюються у взаємодії зі співробітниками СБУ, МВС та військовослужбовцями ЗСУ і направлені на виявлення осіб, які збираються брати участь у дестабілізації обстановки в Україні, недопущення перевезення зброї, боєприпасів, вибухових речовин та інших заборонених предметів.

Державна прикордонна служба України звертає особливу увагу, що організовані групи провокаторів, особливо з числа громадян Росії, не можуть перетнути державний кордон України чи потрапити на материкову частину з окупованого Криму.

Під час прикордонного контролю на межі з півостровом ретельно перевіряють транспортні засоби та документи всіх без виключення осіб. Особлива увага приділяється особам, які вже брали участь в екстремістських заходах у Криму і тепер намагаються прямувати в інші регіони України для підбурення населення, маючи при собі дійсні паспорти громадян України.

Щодня лише у рамках спеціальних прикордонних операцій на межі з Росією несуть службу більше тисячі прикордонних нарядів. Крім того суттєво посилено ділянки на межі з АР Крим та на придністровському сегменті. Лише минулої доби у в’їзді в Україну було відмовлено майже 250 громадянам Росії. Всього ж з початку таких заходів в Україну не пропустили 12 тисяч громадян РФ, які могли брати участь в екстремістській діяльності на території нашої держави.

Ще раз звертаємо увагу радикально налаштованих осіб на те, що у разі спроби дестабілізувати ситуацію в прикордонних регіонах і, зокрема, в пунктах пропуску, будуть вживатися рішучі заходи щодо притягнення винних до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Джерело: dpsu.gov.ua
Розділи: Суспільство

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі