chrome firefox opera safari iexplorer

Україна не подала заявку на участь у відборі претендентів на проведення Євро-2020

28 квітня 2014 о 11:14

України не виявилося в списку країн на проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2020 року. Про це 26 квітня повідомив офіційний сайт УЄФА.

«До 25 квітня, коли закінчився термін подачі заявок на проведення матчів Євро-2020, УЄФА отримав від 19 національних асоціацій остаточні заявочні досьє, в яких представлені 19 міст. Заявочні досьє на стандартні пакети матчів подали наступні асоціації (в алфавітному порядку): Азербайджан (Баку), Англія (Лондон), Білорусь (Мінськ), Бельгія (Брюссель), Болгарія (Софія), КЮР Македонія (Скоп'є), Угорщина (Будапешт), Німеччина (Мюнхен), Данія (Копенгаген), Ізраїль (Єрусалим), Ірландія (Дублін), Іспанія (Більбао), Італія (Рим), Нідерланди (Амстердам), Росія (Санкт-Петербург), Румунія (Бухарест), Уельс (Кардіфф), Швеція (Стокгольм) і Шотландія (Глазго). Заявочні досьє на півфінальний і фінальний пакет матчів подали наступні асоціації (в алфавітному порядку): Англія (Лондон) і Німеччина (Мюнхен)», — йдеться в повідомленні.

Адміністрація УЄФА вивчить заявочні досьє та письмово підготує оціночні звіти для передачі виконавчому комітету УЄФА. Остаточне рішення за призначенням 13 організаторів Євро-2020 виконком УЄФА прийме 19 вересня о Женеві.

Згідно з рішенням виконкому УЄФА від січня 2013 року, матчі фінальної стадії Євро-2020 відбудуться у 13 містах у всій Європі. Матчі розбиті на 13 пакетів: 12 стандартних, що включають в себе три зустрічі групового етапу і одну зустріч плей-офф (1/8 або ¼ фіналу), а також один пакет, куди входять обидва півфінали і фінал.

До першого крайнього терміну — 12 сентября 2013 року — інтерес до проведення ігор фінального турніру чемпіонату висловили 32 національні асоціації. Їм були надані детальні вимоги до заявочних досьє, які вони повинні були підготувати на наступній стадії процесу. Серед цих 32 країн була і Україна.

13 вересня 2013 президент Федерації футболу України Анатолій Коньков повідомив, що ФФУ подала в УЄФА заявку на участь у проведенні експериментального чемпіонату Європи 2020 року, в якій НСК «Олімпійський» претендує на півфінали і фінал турніру, а «Донбас Арена» — на матчі групової стадії і одну гру 1/8 фіналу.

Джерело: Тиждень
Розділи: Спорт в Україні

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...