chrome firefox opera safari iexplorer

Юрій Мушкетик презентував книжку про свою маму

11 квітня 2014 о 15:44

Вчора у столичній книгарні «Є» презентували нову книгу Юрій Мушкетика «Час звіра». До неї увійшов однойменний роман та повість «Така її доля».

«Роман і повість закінчив писати ще торік. Писав від руки, бо я письменник старої закалки. Потім вже мої каракулі розбирає і набирає на комп'ютері моя знайома. Видати книжку поспішали до мого 85-річного ювілею. Якраз встигли», — розповів Юрій Мушкетик кореспонденту Gazeta.ua.

Книга вийшла у столичному видавництві «Ярославів Вал». У книгарні її продають за 76 грн.

«Роман „Час звіра“ про те, що нині чи не все в Україні продається. Там йдеться про останні парламентські вибори у нашій державі. Вони страшні були: суцільний підкуп, убивства кількох кандидатів. Маю знайомих, які все це знають. Тому писав по свіжих слідах. Повість „Така її доля“ присвятив своїй матері», — поділився письменник.

"Написати книжку про маму хотів давно, бо відчував потребу висповідатися перед нею. Моя мати була головою найбільшого на Чернігівщині колгоспу, хоч була безпартійною і дочкою куркуля. Не раз з райкому приїжджали, щоб переобрати, та люди її міняти не хотіли. Матері була положена велика зарплата, та вони цих грошей ніколи не брали. Казала: «Люди не одержують грошей і я не маю морального права їх брати». Купляла на них діжки, шлей і всяке інше начиння для колгоспу. Я був найбіднішим хлопцем у школі. В мене були валянки з трьох шматків солдатського сукна з чунями. Коли вже став підпарубійком, дуже мені кортіло в клуб піти. Просив матір: «Мамо, ну хоч раз ті гроші візьміть і купіть мені чоботи». Вона казала: «Не можу, синку», — додав Юрій Михайлович.

17 квітня

Інші дати
Григорій Давиденко
1921 – льотчик, учасник Другої світової війни, Герой Радянського Союзу. Здійснив 215 бойових вильотів, провів 13 повітряних боїв.
Розгорнути
Народився Микита Хрущов
(1894, с. Калинівка, Росія - 1971) – радянський державний діяч, керівник Комуністичної партії УРСР (1938 – 1947), перший секретар КПРС (1953—1964).
Цвіте терен, цвіте терен, А цвіт опадає. Хто в любові не знається - Той горя не знає. (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...