chrome firefox opera safari iexplorer

Як Табачник збрехав, що пише спільну книжку із польським режисером Кшиштофом Зануссі

03 вересня 2013 о 13:44

Журналіст Юрій Луканов на своїй сторінці у мережі Facebook розповів про різницю між новинами від Міністерства освіти та реальністю.

Табачник прибрехав через Інтерфакс. Наприкінці минулого тижня з'явилася інформація, що Дмитро Табачник пише спільну книжку із польським режисером Кшиштофом Зануссі. Я написав на фірму Tor, де Зануссі знімає кіно.

Отримав відповідь. 
"Dear Mr. Lukanov,
On behalf of Mr. Zanussi I am writing to inform you that this is a misunderstanding.
Mr. Zanussi have agreed to write a separate book about Polish-Ukrainian relations for the same publishing house.
Kind regards,
Anna Ostalska
Mr. Zanussi's Assistant

«Шановинй пане Луканов! За дорученням пана Зануссі я пишу, щоб інформувати вас, що, що це непорозуміння. Пан Зануссі погодився написати окрему книжку про українсько-польські стосунки для того самого видавництва. З повагою, Анна Остальська, помічниця пана Зануссі».

Оригінал: facebook.com/yuriy.lukanov

Джерело: iPress.ua
Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути