chrome firefox opera safari iexplorer

Кількість віруючих Київського патріархату в Україні перевищила кількість Московського

29 травня 2014 о 12:03

Рівень релігійності українського суспільства залишається високим. В даний час визнають себе віруючими 76% громадян ( 67% в 2013 році), свідчать дані квітневого опитування Центру Разумкова.

Як і раніше, більшість (70%) громадян відносять себе до православ'я. При цьому серед православних вважають себе віруючими Української православної церкви Київського патріархату 32% (роком раніше — 26%), віруючими УПЦ Московського патріархату — 25% (у 2013 році — 28%).

Просто православними вважають себе 40%, а 0,9% є віруючими Української автокефальної православної церкви.

Греко-католиків в Україні 7,8%, римо-католиків 1%, протестантів 1%, просто віруючих 6,3%.

Рівень релігійності залишається залежним від регіону: віруючими вважають себе від 93% жителів Заходу до 63 % мешканців Сходу.

Дослідження проводилося Центром Разумкова 25-29 квітня 2014 року здійснювалося у всіх регіонах України, за винятком АР Крим. Опитано 2012 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки — 2,3%.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Громадська думка

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...