chrome firefox opera safari iexplorer

Китайці знімуть десятисерійний серіал про Україну

28 травня 2014 о 14:23

Шанхайська телекомпанія домовилася про співпрацю з українською громадською організацією “Спільно-ТВ”

 Документальний телесеріал про Україну буде знято для китайської аудиторії, передає Еспресо.TV з посиланням на Укрінформ.

“Це дуже цікавий проект, що готувався певний час і є своєрідною “відповіддю” на документальний серіал, який українські телевізійники знімали про Китай минулого року та який було продемонстровано по українському телебаченню”, – розповів агентству посол України в КНР Олег Дьомін, який був присутній на підписанні меморандуму про співпрацю.

На його думку, цей проект сприятиме наповненню китайського інформаційного простору відомостями про Україну, до якої в КНР існує традиційний інтерес, останнім часом підігрітий політичними подіями в нашій державі.

Перша серія має вийти до 1 жовтня – Дня заснування КНР, що є символічним, адже в Китаї пам’ятають і цінують допомогу, яку надали українські фахівці у становленні молодої республіки.

Попередньо заплановано зйомки 10 тематичних серій по 30 хвилин кожна: трипільська культура, історія України, наука і техніка, промисловість, сільське господарство, туризм та інше. Сюжети готуватимуться спільно українськими та китайськими авторами з акцентом на тому, щоби показати глядачеві, чим Україна відрізняється від інших країн Європи, продемонструвати її природні, історичні, культурні та туристичні особливості, а також потенціал і надбання промисловості, науки й техніки, сільського господарства, переваги, як партнера в різних сферах для співробітництва з Китаєм.

7 квітня

Інші дати
7 квітня відзначають:
  • Всесвітній день здоров’я.
  • День геолога.
Розгорнути
Василь Василько (Міляєв)
1893 –  український режисер, актор, театрознавець, педагог, народний артист СРСР.  
Розгорнути
Благовіщення Пресвятої Діви Марії
Бог у цей день благословляє всі рослини. Благовіщення без ластівок - холодна весна
Розгорнути
Народився Олександр Богомазов
(1880, смт. Ямпіль Сумська область - 1930) - український художник, видатний представник і теоретик українського/російського художнього авангардизму.
«Мистецтво – безкінечний ритм, художник – його чуттєвий резонатор». (Олександр Богомазов).
Розгорнути
Народився Омелян Пріцак
(1919, с.Лука Львівська область - 2006) - український історик, мовознавець, організатор української науки у світі, засновник і довголітній директор Українського наукового інституту Гарвардського університету.
Розгорнути

Новини Дивитися всі