chrome firefox opera safari iexplorer

У Хмельницькому в громадських місцях можна почитати вірші про Україну

27 жовтня 2011 о 08:21

До 20-ї річниці незалежності України активістами Літературної творчої спілки «Елітер» був проведений Всеукраїнський творчий проект «Свою Україну любіть…». В проекті взяли участь понад сотню авторів з 22 областей України, АРК, а також автори з США, Португалії, Польщі, Ізраїлю.

Аби привернути увагу громадськості до проекту, донести до читачів патріотичні думки авторів, у місті Хмельницькому розпочато громадську ініціативу, суть якої полягає у тому, що патріотичні вірші авторів з Всеукраїнського проекту «Свою Україну любіть…» будуть розміщені у громадських та людних місцях.

Про це «Рідній країні» повідомила Літературна творча спілка «Елітер».

Зокрема, за інформацією організаторів, вірші-листівки уже розміщено у бібліотеках та у громадському транспорті міста.

Кульмінаційним моментом проекту буде вихід в світ альманаху «Свою Україну любіть…», презентація якого буде проведена 9 листопада 2011 року о 1400 год. в приміщенні бібліотеки Хмельницького національного університету.

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути