chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві обговорять розвиток інформаційного суспільства

16 травня 2014 о 10:05

Сьогодні у Києві відбудеться круглий стіл, присвячений Міжнародному Дню інформаційного суспільства, повідомляє УНН.

Ініціатором заходу є Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій, що підтримав ініціативу Міжнародної громадської організації “Європейська Медіа Платформа”.

На круглому столі передбачається обговорення результатів Глобальної зустрічі з майбутнього управління Інтернетом (NETmundial), яка відбулась в м. Сан-Паулу (Бразилія) 23 — 24 квітня 2014 року. А також перспективи представлення України під час локального заходу — Європейського Діалогу з управління Інтернетом (Берлін, 12 — 13 червня 2014 р.).

У роботі круглого столу візьмуть участь провідні українські та закордонні експерти, керівники профільних державних установ, представники ІТ бізнесу, громадських та міжнародних організацій, навчальних закладів, журналісти та інші.

Як зазначають експерти, на сьогодні підтримка галузі високих технологій є одним із важливих пріоритетів державної політики.

“Звичайно, це тільки початок, і стратегічна мета держави — вийти в світові лідери за всіма рейтингами та критеріями. Головне, що сьогодні ми з гравцями ринку маємо конструктивний діалог та розуміння необхідності законодавчих змін з метою створення сприятливих умов для розвитку національного ІТ-сектору. Розуміння владою важливості підтримки галузі високих технологій — це ключові складові розвитку економіки та суспільства в цілому”, — сказав голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко.

Нагадаємо, невдовзі в Україні відбудуться парламентські слухання щодо законодавчого забезпечення розвитку інформаційного суспільства.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Суспільство

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути