chrome firefox opera safari iexplorer

У день виборів український кордон працюватиме за спрощеною процедурою

21 травня 2014 о 09:59

У день президентських виборів 25 травня прикордонники пропускатимуть за спрощеною процедурою міжнародних експертів 

Списки спостерігачів прикордонникам передасть Центральна виборча комісія, повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Сергій Астахов.

Також за спрощеною процедурою перетинатимуть адміністративний кордон з АРК кримчани, які голосуватимуть у Херсонській області, зазначив Астахов.

«Прикордонна служба України буде максимально сприяти у перетині кордону громадянам України, які будуть виїжджати з Автономної Республіки Крим на виборчі дільниці у Херсонській області, щоб кожен з них мав можливість висловити своє волевиявлення й обрати президента України».

Водночас, як повідомив Астахов, державний кордон України у день виборів прикордонники охоронятимуть у посиленому режимі, що передбачає максимально ретельну перевірку людей, машин, вантажів, які перетинають кордон України.

-

Джерело: ПИК
Розділи: Суспільство

4 квітня

Інші дати
День народження Володимира Мономаха (Володимира ІІ Всеволодовича)
(1053-1125) - - великого князя київського, державного і політичного діяча, письменника.
Розгорнути
Народилась Квітка Цісик
1953 – американська співачка українського походження, виконавиця українських народних та сучасних популярних пісень. Одержала нагороду «Оскар» за пісню «You Light Up My Life» (1977).
Ой ходить сон коло вікон, А дрімота — коло плота. Питається сон дрімоти: — А де будем ночувати? — Де хатонька теплесенька, Де дитина малесенька,— Там ми будем ночувати, Дитиночку колихати. (Українська народна пісня)
Розгорнути
1103 – розгром половців київським князем Володимиром Мономахом
Володимир II Всеволодович (Володимир Мономах) (1053 – 1125) – великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч, письменник.
При старших годиться мовчати, премудрих слухати, старшим підкорятися, з рівними і молодими мати згоду і бесіду вести без лукавства, а щонайбільше розумом вбирати. Не лютувати словом, не ганьбити нікого в розмові, не сміятися багато. Очі тримати донизу, а душу вгору.
Розгорнути

Новини Дивитися всі