chrome firefox opera safari iexplorer

Бюджет Києва на 2014-й рік прийматимуть руками за спрощеною процедурою

04 лютого 2014 о 11:19

Київрада збирається прийняти бюджет столиці на 2014-й рік за спрощеною процедурою.

Про це заявила секретар Київрада Галина Герега.

Замість голосування бюджету на двох засіданнях — спочатку для розгляду і внесення правок, а потім для остаточного затвердження, — депутати Київради планують затвердити головний фінансовий документ столиці за один раз.

За словами Гереги, з пропозицією голосувати за зміненою процедурою до неї звернулися голови депутатських фракцій та груп Київради.

«Після того, як Верховна Рада ухвалила державний бюджет України на 2014-й рік, усі органи місцевого самоврядування зобов'язані схвалити відповідні бюджети на протязі двох тижнів. І сьогодні якраз останній день, коли ми маємо прийняти бюджет міста та програму соціального та економічного розвитку», — підкреслила секретар Київради.

Таким чином, на порядку денному розглядаються програма економічного і соціального розвитку міста Києва та бюджет міста Києва на 2014-й рік.

Рада погодилася на пропозицію Гереги голосувати за бюджет руками – відповідне рішення підтримали 73 депутати.

Як повідомлялося, у КМДА заявляють, що подали на розгляд Київради бездефіцитний бюджет.

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути