chrome firefox opera safari iexplorer

У Донецьку сепаратисти підпалили палац спорту

27 травня 2014 о 10:47

У Калінінському районі Донецька у палаці спорту «Дружба» сталася пожежа.

Як повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій, пожежа виникла о 4.49 у вівторок на площі близько 300 кв. м, горить внутрішня обробка.

До гасіння пожежі від Головного управління ДСНС у Донецькій області залучено десять відділень на основній та спеціальній техніці.

Жертв немає. Причину пожежі встановлюють.

«Остров» повідомляє, що донецькі сепаратисти розграбували і підпалили льодовий палац «Арена Дружба» — домашню арену хокейного клубу «Донбас».

«Їхали двома автівками, розграбували фан-шоп, вкрали золоті медалі, викрали клубну машину і підпалили ліве крило палацу», — розповів один з керівників клубу.

На його думку, це помста ДНР президенту клубу Борису Колеснікову за участь його підприємств в акціях за мир, що кілька днів тому ініціював Рінат Ахметов.

У свою чергу, гендиректор клубу Олексій Брага повідомив, що напад був між другою і третьою годинами ночі.

«Озброєна група з 10 осіб увірвалася на територію, оглушила охоронця прикладом автомата, розграбувала клубний магазин. Після цього злочинці підпалили Арену через серверну, куди були підключені всі камери відеоспостереження», — сказав він.

За станом на 8:25 пожежу локалізовано. Пожежники продовжують працювати на об'єкті.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі