chrome firefox opera safari iexplorer

П'ять найпопулярніших озер Києва

25 червня 2014 о 10:41

У столиці багато місць для купання, які люблять відпочивальники.

Не всім жителям Києва вдається влітку вибратися на морське узбережжя або в гори. Тому кияни поспішають на місцеві водойми, на яких можна і покупатися, і позасмагати.

Проте питанням відпочинку задаються багато, тому що не всі озера Києва підходять для відпочинку і можуть надовго зіпсувати враження про літо.

Озеро Міністерка (Редькіне)

Це озеро багато хто вважає найкращим в українській столиці. Тут чиста вода і мальовнича природа. Краще обирати місце для відпочинку з боку вулиці Майорова. Тут пляжі більш-менш облаштовані для відпочинку. В кількох місцях ведеться торгівля, яка не заважає практично нікому.

Варто зазначити, що з кожним роком на березі озера стає все менше вільного місця через забудову. Позитивним моментом є наближеність до озера місто. Особливо до нього зручно добиратися жителям Оболоні.

 Як дістатися: від станції метро «Мінська» сісти на маршрутне таксі №99. Вийти на зупинці «Діагностичний центр». Від зупинки близько півгодини пішки. Варто зауважити, що виходів до озера є кілька, тому маршрути можуть дещо відрізнятися.

Озеро Тельбін

В районі Березняків є озеро Тельбін. Воно по праву вважається одним з найбільших у Києві. У Тельбіні приємно купатися, так як озеро досить глибоке і велике. Його площа становить близько 1,8 км.

Тут є достатньо розваг для відпочивальників. Зокрема, для дітей спорудили дитячий майданчик. Для дорослих — катамарани, човни, бари, сауна і багато іншого. Особливістю Тельбіна є його відносна чистота. Санстанція Дніпровського району зазначає, що в озері хороша якість води, що відповідає стандартам купання.

Дістатися можна від станції метро «Осокорки» автобусом №87 або маршруткою №535 до вул. Ю. Шумського Ю.

Озеро Горащиха

Озеро знаходиться в Пущі-Водиці в районі Сьомої лінії. Сюди поспішають не тільки курортники з місцевих санаторіїв, але і кияни. На Горащисі чистий пляж.

До послуг відпочивальників — катамарани, човни.

Дістатися можна трамваєм №12, який відправляється з Контрактової площі.

Озеро Тягле

Це озеро вважається найглибшим у місті. Глибина — 32 міра — утворилася через затоплення кар'єру, з якого намивали пісок для заснування Харківського масиву.

Це місце облюбували рибалки.

Дістатися до озера Тягле можна від станції метро «Харківська», а потім пішки або на маршрутці №459 від станції метро Осокорки.

Озеро Синє

На околиці житлового масиву Виноградар є озеро Синє. Кругле літо сюди приїжджають відпочивальники. Водойма невелика. Берег з трав'яного покриву, самого пляжу як такого немає, проте це не лякає сотні бажаючих поплавати і позасмагати. Зазначимо, що багато киян скаржаться на жахливий стан дна озера.

Маршрут: від станції метро «Оболонь» на маршрутці №502 їхати до кінцевої, а потім пройтися проспектом Правди.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути