chrome firefox opera safari iexplorer

З 11 Оболонських озер купатися можна буде лише у двох

13 березня 2012 о 14:45

Літнього сезону 2012 року в Оболонському районі з 11 водойм купатися дозволено лише 2-х: у ставку на р. Горенка (пляж Пуща-Водиця) та в озері Вербне, вул. Приозерна (пляж Вербний).

Така відповідь надійшла до депутата Київради (БЮТ-Батьківщина) Олександра Бригинця на запит до КП «Плесо» з проханням надати перелік водойм, на яких буде заборонено купатися в літньому сезоні 2012 року, повідомляє його прес-служба.

«Кияни чекають літа у сподіванні на відпочинок. Прикро, коли ти живеш біля озера і не маєш змоги покупатися в ньому, бо влада не спроможна привести до ладу водойми столиці. Здається, ще багато часу до початку сезону, а влада вже за кілька місяців визнала свою неспроможність підготувати всі пляжі і озера для відпочинку», — наголосив О. Бригинець.

Депутат повідомив, що КП «Плесо» також надало перелік зон відпочинку біля води, які ще знаходяться під питанням дозволу на купання. Тобто, за умов виконання комплексу заходів із благоустрою відпочинок з купанням буде дозволено ще на трьох водоймах Оболонського району: затока Собаче гирло, вул. Прирічна; озеро Редьчине, вул. Богатирська; затока Наталка, вул. Прирічна.

Серед водойм, які будуть не придатні для купання під час пляжного сезону 2012 року названі такі об’єкти:

— 6 штучних озер Опечень;
— затока Верблюд;
— озеро Центральне.

Як повідомлялось раніше, влітку 2012 року також буде заборонено плавати в 16 водоймах Дарницького району.

Нагадаємо, О. Бригинець ще взимку звертався до голови КМДА О. Попова із закликом розпочати підготовку водоймищ та берегових зон столиці до пляжного сезону 2012 у Києві, оскільки цього року пляжі та водойми столиці будуть не лише частиною внутрішнього життя Києва, а й даватимуть уявлення всій Європі про туристичні можливості міста.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути