chrome firefox opera safari iexplorer

Де в Україні можна відпочити по системі «все включено» і скільки це коштує

14 липня 2014 о 17:40

В Україні все частіше відпочивальникам пропонують систему «все включено».
Так, наприклад, працюють в Одеській області та на Шацьких озерах. Зокрема, умови відпочинку обумовлюють вже на місці.

«По приїзду на базу ми попросили порахувати, скільки буде коштувати індивідуальний All Inc.: харчування, проживання, щоденні прогулянки на човні, безлімітне користування велосипедами і масаж через день. В добу за двох таке задоволення коштувало 1500 грн», — розповів житель Дніпропетровська Олег.

Зокрема, на базі «Галицький двір» на озері Світязь ціна доби на двох залежить від категорії номера — від 1 тис. грн. до 1,3 тис. грн. Сюди входить повний пансіон харчування (шведський стіл) і використання всіх розваг (крім СПА).

Освоювати «все включено» по-українськи стали і в Київській області. Наприклад, в готелі «Сезони Spa», що в селищі Козин, 5 днів на двох по системі All Inc. обійдеться в 8160 грн. «В систему „все включено“ входить проживання в номері „стандарт“, харчування повний пансіон тричі в день, відкритий басейн з шезлонгами і спортзал, безлімітне користування спа-центрами», — розповіли в готелі.

Правда, не всі експерти підтримують вітчизняну систему «все включено». «Це безглузда спроба повторити успіх Туреччини і Єгипту, які, навпаки, стали відмовлятися від системи, оскільки це економічно невигідно», — вважає президент Асоціації малих готелів і апартаментів України Дмитро Заруба.

При цьому представник Європейської консалтингової групи FORTIS Олег Фесенко зазначив, що це усереднений сервіс для середнього туриста, якого насправді не існує: «All Inc. — це бажання будь-якою ціною утримати туриста, при цьому не питаючи, а чого ж хоче сам відпочивальник?»

Як повідомлялося раніше, офісні працівники планують суттєво урізати видатки на відпочинок влітку.

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

24 грудня

Інші дати
День працівників архівних установ
Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки і культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників архівних установ» від 30 жовтня 1998 року № 1200/98.
Розгорнути
Народився Спиридон Черкасенко
(1876, м. Новий Буг Миколаївської обл. - 1940)  - письменник, педагог, журналіст, освітньо-культурний діяч. Автор п'єс, історичних романів, оповідань, віршованої трагендії "Коли народ мовчить" та історичної драми "Северин Наливайко". Деякі його вірші покладені на музику та стали народними піснями.
Розгорнути
Народився Костянтин Данькевич
(1905, м.Одеса – 1984) – український композитор, піаніст, педагог. Автор балету «Лілея», опер «Трагедійна ніч», «Боглан Хмельницький», «Назар Стодоля», музики до театральних вистав та кінофільмів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Чорновіл
(1937, с.Єрки, Черкаська область – 1999) – літературний критик, публіцист, політичний діяч. Герой України.
«Однак шани заслуговує тільки той, хто шанує самого себе... Бо Україна починається з тебе.» (Вячеслав Чорновіл)
Розгорнути