chrome firefox opera safari iexplorer

Між Херсоном і Києвом відкриють регулярне авіасполучення

02 липня 2014 о 13:33

Авіакомпанія «Дніпроавіа» планує з 18 липня відкриття регулярних рейсів на напрямку Херсон-Київ-Херсон.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Херсонської облдержадміністрації, це передбачено Меморандумом про співпрацю між Херсонською ОДА та «Дніпроавіа», який був підписаний 25 червня поточного року.

Згідно з анонсованим розкладом перельотів, виліт з Херсона буде здійснюватися в 07.00, прибуття до Бориспіля о 08.10; виліт з Борисполя о 18.30, прибуття до Херсона о 19.40.

У повідомленні вказується, що квитки на зазначені рейси можна придбати вже сьогодні на сайті авіакомпанії «Дніпроавіа», в касах та агентській мережі продажів.

Як повідомляв УНІАН, у середині червня дозволу від Міністерства інфраструктури України на виконання рейсів з Києва до Херсона також отримали компанія «Мотор Січ» і дочірня структура турецької авіакомпанії Atlasjet — «Атласджет Україна».

Довідка УНІАН. Аеропорт «Херсон» у квітні 2013 відновив свою діяльність після 7-річного простою. Він розташований в 8 км на північний захід від міста Херсона. Аеропорт має загальну площу близько 290 га і є аеропортом 5 класу зі злітно-посадковою смугою завдовжки 2500 м, завширшки 42 м, магістральними та допоміжними рубіжними доріжками, комплексом радіотехнічних споруд і радіонавігаційних засобів забезпечення польотів. Аеропорт має статус міжнародного, створений митний і прикордонний посади, проводиться фітосанітарний контроль.

На сьогодні штатна чисельність авіаційного підприємства становить 45 осіб.

У цей час аеропорт Херсон не обслуговує регулярні авіарейси. Єдиний регулярний напрямок Херсон-Москва закрили минулого року.

«Дніпроавіа» — українська авіакомпанія, що базується в Дніпропетровську. Обслуговує регулярні внутрішні і міжнародні рейси, а також чартерні рейси.

Джерело: УНІАН
Розділи: Туристичні новини

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути