chrome firefox opera safari iexplorer

Україна відгороджується від Придністров'я триметровим ровом

26 липня 2014 о 20:36

Для блокування руху важкої військової техніки і переміщення контрабандних вантажів на придністровській ділянці українсько-молдовського кордону розпочато роботи з інженерного посилення.

На 450-кілометровому рубежі вириють рів шириною 3,5 метра і глибиною від 2-3 метрів.

Про це повідомив представник прес-служби Південного регіонального управління Держприкордонслужби України Олександр Яковенко.

«Перші 5 кілометрів котловану на ділянці Білгород-Дністровського прикордонного загону кордону вже вириті. Інженерні роботи ведуться з залученням спеціалізованої техніки ГСЧС, яка працює цілодобово, просуваючись щотижня в середньому на 2,5 кілометри», — зазначив він.

Як уточнив Яковенко, техніку забезпечують дизпаливом з резервів Державної прикордонної служби, а також на кошти, які збирають волонтери, які розгорнули в соціальній мережі кампанію на підтримку посилення охорони кордону.

Необхідно відзначити, що протяжність держкордону України з Республікою Молдова — 1018 кілометрів, у тому числі більш ніж 450-кілометровий рубіж відокремлює Україну від самопроголошеного Придністров'я.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Суспільство

10 березня

Інші дати
Народилася Докія Гуменна
1904 – українська письменниця в еміграції. Авторка збірки новел «Куркульська Вілія», епопеї «Діти Чумацького Шляху» в 4 т. та ін. творів, переважно з давньої історії України. Літературна спадщина становить понад 30 т.
Розгорнути
Устим Кармелюк (Кармалюк)
(1787, с.Кармалюкове Вінницька область – 1835) - ватажок селянського руху на Поділлі у 1813–1835 рр., національний герой
«За Сибіром сонце сходить, Хлопці, не зівайте, Ви на мене, Кармелюка, Всю надію майте» (Українська народна пісня).
Розгорнути

Новини Дивитися всі