chrome firefox opera safari iexplorer

Майже 70% киян «за» перейменування Інститутської у вулицю Героїв Небесної сотні

29 серпня 2014 о 13:57

Майже 70% учасників громадського обговорення підтримали перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні.

Про це заявила директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Марина Хонда, повідомляє сайт КМДА.

За її словами, станом на 29 серпня (за 9 днів обговорення) 68% учасників підтримали перейменування, а 32% – висловились проти.

«Свої пропозиції, зауваження та власні редакції проекту рішення вже надіслали більше 1350 користувачів порталу. Також близько 200 громадян висловилися з цього приводу, зателефонувавши 15-51», — повідомили у КМДА.

Найбільш популярними пропозиціями є перейменувати лише частину вулиці – від Майдану Незалежності до вул. Ольгинської та назвати її «вулиця Небесної Сотні», без слова «героїв».

На місці трагічних подій пропонується облаштувати архітектурно-меморіальний комплекс, алею і каплицю, зробивши цю ділянку пішохідною.

Противники зміни назви вулиці Інститутської рядять перейменувати на Героїв Небесної Сотні одну з вулиць із радянською чи російською назвою.

Як відомо, обговорення перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні  стартувало 20 серпня цього року.

Ознайомитися з усіма пропозиціями та зауваженнями, долучитися до обговорення, висловити власну думку громадяни можуть на офіційному сайті Київської адміністрації, у рубриці «Е-МІСТО».

Також можна звернутися до Контактцентру за телефонами: 15-51 (зі стаціонарного) або (044) 205-73-37 (з мобільного), за допомогою веб-сайтуwww.1551.gov.ua, через мобільний додаток «КМДА 1551» для iOS, Android, WinPhone та Windows 8.

Обговорення триває до 20 жовтня 2014 року.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...