chrome firefox opera safari iexplorer

Майже 70% киян «за» перейменування Інститутської у вулицю Героїв Небесної сотні

29 серпня 2014 о 13:57

Майже 70% учасників громадського обговорення підтримали перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні.

Про це заявила директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Марина Хонда, повідомляє сайт КМДА.

За її словами, станом на 29 серпня (за 9 днів обговорення) 68% учасників підтримали перейменування, а 32% – висловились проти.

«Свої пропозиції, зауваження та власні редакції проекту рішення вже надіслали більше 1350 користувачів порталу. Також близько 200 громадян висловилися з цього приводу, зателефонувавши 15-51», — повідомили у КМДА.

Найбільш популярними пропозиціями є перейменувати лише частину вулиці – від Майдану Незалежності до вул. Ольгинської та назвати її «вулиця Небесної Сотні», без слова «героїв».

На місці трагічних подій пропонується облаштувати архітектурно-меморіальний комплекс, алею і каплицю, зробивши цю ділянку пішохідною.

Противники зміни назви вулиці Інститутської рядять перейменувати на Героїв Небесної Сотні одну з вулиць із радянською чи російською назвою.

Як відомо, обговорення перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні  стартувало 20 серпня цього року.

Ознайомитися з усіма пропозиціями та зауваженнями, долучитися до обговорення, висловити власну думку громадяни можуть на офіційному сайті Київської адміністрації, у рубриці «Е-МІСТО».

Також можна звернутися до Контактцентру за телефонами: 15-51 (зі стаціонарного) або (044) 205-73-37 (з мобільного), за допомогою веб-сайтуwww.1551.gov.ua, через мобільний додаток «КМДА 1551» для iOS, Android, WinPhone та Windows 8.

Обговорення триває до 20 жовтня 2014 року.

25 листопада

Інші дати
Народився Микола Пирогов
(1810, м. Москва, Росія – 1881) – видатний хірург та анатом, педагог. Засновник воєнно-польової хірургії. В розквіті творчих сил усамітнився в своєму невеликому матку «Вишня» неподалік Вінниці, де організував безкоштовну лікарню.
Розгорнути
Народився Іван Нечуй-Левицький
(1838, с.Стеблів, Черкаська область - 1918) — український прозаїк, перекладач. Автор творів «Микола Джеря», «Кайдашева сім»я»...
«Українська жизнь - то непочатий рудник, що лежить десь під землею, хоч за його вже брались і такі високі таланти, як Шевченко; то безконечний матеріал, що тільки ще жде робітників, цілих шкіл робітників на літературному полі». (Іван Нечуй-Левицький)
Розгорнути
Народився Клим Поліщук
(1891, с. Краснопіль, Житомирська область – 1937) – український письменник, публіцист, автор історичних романів «Гуляйпільський батько», «Отаман Зелений».
Розгорнути