chrome firefox opera safari iexplorer

В зоні АТО створено ще три гуманітарні коридори

04 серпня 2014 о 11:19

У східних областях України створили нові гуманітарні коридори для евакуації мирних жителів.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Зокрема, такі евакуаційні коридори створено у напрямках: з Донецька (по Ленінському проспекту до об'їзної дороги, далі по трасі Донецьк — Курахове через Мар'їнка); з Горлівки (по проспекту Леніна, вул. Маршала Жукова, вул. Вітчизняна, вул. Плеханова і далі по шосе Горлівка — Дружківка через Дзержинськ) і з Луганська (по вул. Радянська, вул. 16-я лінія, вул. Фрунзе, вул . Шевченка, вул. 7-а лінія, вул. Комінтерну, далі по шосе Луганськ — Щастя через Металіст).

«Розпізнавальним знаком для цивільного населення є біле полотнище для груп людей і широка біла пов'язка на рукаві у кожного громадянина. З собою жителі міст можуть вивозити особисті речі. Вогонь на відстані 200 м вліво вправо від зазначених коридорів припиняється з 10.00 до 14.00 щодня», — розповіли в прес-центрі.

Розділи: Суспільство

13 січня

Інші дати
Щедрий Вечір
«Сійся, родися, Жито, пшениця, Горох, чечевиця І всяка пашниця, Внизу корениста, Зверху колосиста, Щоб на майбутній рік Було більше, ніж торік. Щоб всього було доволі І в коморі, і на полі»
Розгорнути
Народився Василь Образцов
(1851–1920) – доктор медицини, один із засновників київської терапевтичної школи. Першим у світі описав клінічну картину тромбозу коронарних артерій і обґрунтував можливість прижиттєвого розпізнавання інфаркту міокарда.
Розгорнути
Народився Левко Мацієвич
(1877, с.Олександрівка, Кіровоградської області - 1910) - український корабельний інженер, автор багатьох проектів кораблів, підводних човнів, перший український авіатор, громадський і політичний діяч.
Розгорнути

Новини Дивитися всі