chrome firefox opera safari iexplorer

До Львова з’їдуться майстри кавової справи з усіх куточків України

09 вересня 2014 о 14:45

18–21 вересня в рамках VIII Свята «На каву до Львова» відбудуться чемпіонати під егідою SCAE (Асоціація Спешіалті Кави Європи). До Львова з’їдуться майстри кавової справи з усіх куточків України.

Змагання відбудуться у бізнес-центрі «RIUS» (вул. Гнатюка, 12А), «Світ Кави» (вул. Кульпарківська, 59), Львівська Копальня Кави (пл. Ринок, 10), інформують організатори заходу.

«Ми горді, що прийматимемо цього року національні чемпіонати. Зберуться найкращі баріста країни, які будуть експериментувати, творити, вдосконалюватися, адже кава розкривається тільки, тим хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею», — розповів директор свята «На каву до Львова» Андрій Сидор.

Відбудуться офіційні національні чемпіонати, які проводяться згідно з міжнародними правилами і регламентом та санкціоновані WCE (World Coffee Events) під егідою SCAE (Асоціація Спешіалті Кави Європи): XI чемпіонат баріста, VII чемпіонат каптестерів, II чемпіонат з обсмажування кави, I чемпіонат брюверс кап, I чемпіонат приготування кави у джезві.

Також у рамках «На каву до Львова» на площі Ринок традиційно працюватиме кавовий ярмарок, кавова пошта, а також буде обрано найкращу кав’ярню Львова. Вдруге на святі проїдуть Кавову ВелоМИЛЮ.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Новини культури

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі