chrome firefox opera safari iexplorer

Президент назвав вісім пріоритетних сфер для реформування

25 вересня 2014 о 15:58

У плані реформ президента України Петра Порошенка — вісім пріоритетних сфер. Про це він сказав під час прес-конференції, представляючи стратегію розвитку України до 2020 року «Стратегія-2020».

Як передає кореспондент УНІАН, за словами Петра Порошенка, 100 днів тому команда українських фахівців приступила до розробки цього плану реформ. ”Я визначив у ньому вісім пріоритетних сфер”, — додав він.

Так, серед пріоритетів, президент назвав: антикорупційну реформу, оновлення влади та ”бюрократичного апарату”. Він наголосив на судовій реформі, реформі правоохоронних органів, децентралізації та реформі державного управління, податковій реформі, дерегуляції та розвитку підприємництва, реформі системи безпеки та оборони.

”До цього я б додав ще дві спеціальні нагальні програми: енергонезалежність нашої держави та подальша популяризація України у світі”, — сказав Порошенко.

Він також додав, що головною реформою вважає судову. ”Не тому що я під враженням від сьогоднішньої ранкової зустрічі і візиту на З`їзд суддів, рівно як і рішення судді Печерського району про звільнення командира роти ”Беркуту”, що підозрюється у розстрілі учасників акції протесту на Інститутській”, — сказав Порошенко і висловив сподівання, що на з`їзді ”зроблять кроки у правильному напрямку”.

Порошенко відзначив, що суть реформ у тому, щоб замість поганих, нечесних, нерівних правил створити хороші, чесні і справедливі.

”Нові правила не запрацюють ніде і ніколи, якщо не постане неупереджена інстанція, яка безпристрасно наглядатиме за їхнім дотриманням”, — сказав президент.

Він також наголосив, що реформам має передувати радикальне оновлення чиновницького корпусу.

 

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути