chrome firefox opera safari iexplorer

Сім продуктів для жіночого здоров'я

09 вересня 2014 о 11:14

Для краси тіла і бадьорості духу, а так само для попередження різних хвороб, не обов'язково купувати дорогі пігулки 

Потрібно лише вживати продукти, багаті елементами, які потрібні жіночому організму у віці від сорока років. 

1. На першому заслуженому місці стоять продукти, багаті лікопіном — він надає червоний колір овочам, особливо багато його в помідорах черрі. Регулярне вживання черрі сприяє профілактиці різних хвороб серцево-судинної системи, а так само онкологічних утворень шийки матки і яєчників. 

2. Будь-які продукти, багаті білком. Це може бути грецький йогурт, сир, натуральне молоко та інша молочка. Кальцій надає силу волоссю, нігтям, зміцнює нервову систему, а овече молоко зменшує ризик захворювання на діабет. 

3. Волоські горіхи. 50 грам волоських горіхів на день — і ризик захворіти на рак молочної залози істотно знижується. 

4. Сік із журавлини. Багатий вітаміном С і містить природні антиоксиданти, що підвищує опірність імунітету і дозволяє позбутися від статевих інфекцій. 

5. Риба з родини лососевих. Допомагає при депресії, в тому числі і післяпологовій. Крім того, речовини, що містяться в них, підвищують рівень естрогену і зміцнюють нервову систему. 

6. Лляне насіння. Речовини, що містяться в ньому, зменшують кількість холестерину в організмі, знижують ймовірність захворіти на рак грудей. 

7. Капуста. Цінність її полягає не тільки в тому, що її листя багате вітаміном С, але і тим, що в них міститься білок лютеїн, який допомагають зберегти зір, а так само кальцій і вітамін К, які допомагають запобігти остеопорозу.

11 січня

Інші дати
Народився Рейнгольд Глієр
(1875, м. Київ – 1956) - композитор, диригент, педагог, доктор мистецтвознавства. Автор балету «Тарас Бульба», симфонічної картини-балету «Запорожці» та ряду інших творів за поемами Т.Шевченка.
«Я верю в то, что мы, то есть наш народ, будет жить страшно долго. Не сто, не двести, не тысячу лет, а гораздо дольше. Я верю, что он станет лучше, ближе к идеалу и в конце концов станет совершенным. Так же и с музыкой» (Рейнтгольд Глієр)
Розгорнути
Народилася Тетяна Садовська-Тимківська
(1888, м. Чернігів - 1991) - українська актриса. Ролі: Маруся, Проня ("Маруся Богуславка", "За двома зайцями" М. Старицького) та ін.
Розгорнути
Народився Василь Нагірний
(1848, с. Гірне Львівської обл. - 1921) - український архітектор та громадський діяч. У 1882-1918 рр.кожна четверта церква у Галичині була побудована за його проектом (понад 200). Засновник товариства "Славія", "Народна торгівля", "Сокіл", "Зоря", "Народна гостиниця".
Розгорнути

Новини Дивитися всі