chrome firefox opera safari iexplorer

П'ять продуктів, що омолоджують шкіру

14 жовтня 2013 о 09:58

Головний секрет здорової шкіри криється в правильному харчуванні, упевнений Ніколас Перріконе — один з провідних дерматологів. На його думку, вживання в їжу деяких продуктів допоможе надовго зберегти еластичність шкіри і запобігти появі ранніх зморшок.

Головний секрет здорової шкіри криється в правильному харчуванні, упевнений Ніколас Перріконе — один з провідних дерматологів. На його думку, вживання в їжу деяких продуктів допоможе надовго зберегти еластичність шкіри і запобігти появі ранніх зморшок.

Людям, які бажають виглядати молодше, Ніколас Перріконе радить регулярно споживати в їжу нижчеперераховані продукти.

1. Батат або дика картопля вважається однією з найголовніших борців зі старінням шкіри. Овоч містить корисний для шкіри бета-каротин, пігмент, який надає продукту помаранчевий колір. Підтримуючи кислотно-лужний баланс шкірного покриву, батат зволожує його, роблячи більш еластичним і гладким.

2. М'ясо дикого лосося містить чудо-пігмент астаксантин, що виводить з людського організму вільні радикали. Пігмент перешкоджає пошкодженню клітинних мембран, захищаючи таким чином від старіння. Вживання цієї риби хоча б раз на п'ять днів, запобігає утворенню плям актинічного кератоза, нерідко пов'язаних із розвитком раку шкіри.

Reuters
 
3. Помідори багаті лікопіном, насправді унікальним пігментом, який забарвлює овоч у червоний колір. Він служить захистом шкірі від несприятливого впливу ультрафіолетових променів. Даний фермент засвоюється найкраще при вживанні помідорів у салатах, заправлених оливковою олією.

4. Цитрусові, як відомо, містять удосталь вітамін С, який необхідний для підтримки в організмі нормального рівня колагену. Він сприяє регенерації шкіри. Цитрусові також містять флавоніди, що забезпечують клітинам захист від зовнішніх впливів. Крім того, флавоніди перешкоджають виникненню запальних процесів.

5. Зелені овочі рясніють лютеїном, який теж відомий своїми потужними протизапальними властивостями. Особливо він корисний для відновлення шкіри, яка зазнала впливу прямих сонячних променів.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути