chrome firefox opera safari iexplorer

Чебрець поліпшує дітородну функцію чоловіків

21 жовтня 2014 о 10:45

При захворюваннях сечостатевої системи чебрець ефективний як антибіотик

Непримітна на вигляд квітка чебрець давно відома в народній медицині, пише uzhgorod.net.ua. 

Вважається, що ця рослина позитивно впливає на чоловічу статеву функцію. Тому її активно використовують для профілактики і лікування імпотенції та простатиту. Чебрець посилює статевий потяг. Застосовують також олію чебрецю і його настоянки: олію — зовнішньо, а настій п'ють натщесерце кілька разів на день. Тривалість прийому може становити від трьох до шести місяців. Для профілактики чоловіки можуть періодично пити чай з чебрецю, в тому числі з додаванням інших трав. Він здатний не тільки безпосередньо, а й побічно впливати на посилення чоловічої статевої функції. 

Водночас поліпшує роботу мозку і нервової системи, тонізує організм, піднімає настрій і позбавляє депресії, дратівливості, хронічної втоми. При захворюваннях сечостатевої системи чебрець ефективний як антибіотик.

13 листопада

Інші дати
Народився Олександр Черняхівський
(1869, с.Мазепинці, Київська область – 1939) - український громадський діяч, лікар-гістолог. Перший голова Всеукраїнської спілки лікарів, активний творець української медичної термінології.
Розгорнути
Народився Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко)
(1889, с.Грунь, Сумська область - 1956) – український письменник-сатирик і гуморист, автор-засновник художнього жанру нарис-усмішка.
«Чухраїнці» – це дивацький народ, що жив у чудернацькій країні «Чукрен»… Риси (як на ту старовинну термінологію) звалися так: 1. Якби ж знаття ! 2.Забув. 3.Спізнивсь. 4. Якось то воно буде, 5.Я так і знав!… Істино дивний народ.» (Остап Вишня)
Розгорнути