chrome firefox opera safari iexplorer

У Кам'янці-Подільському комунальників оштрафували за патріотичне перехрестя-вишиванку

02 жовтня 2014 о 12:41

У Кам'янці-Подільському оштрафували комунальників за викладену з кольорової бруківки вишиванку на одному з центральних перехресть. 

Як йдеться в сюжеті ТСН.Ранок, ДАІшники кажуть, що така дорожня розмітка не відповідає законодавству і може відволікати водіїв.

Різнокольорова бруківка на перехресті з'явилася ще два місяці тому, але помітили її правоохоронці лише після матеріалу у ЗМІ.

Комунальники на свій захист кажуть — орнамент видно лише з висоти, та й то — після дощу. Водіям, які їдуть через перехрестя, вона не заважає.

"Ми виклали трьома кольорами: червоними, чорними, зеленими. На сірій плитці, а не на білому полотні. Саме на сірій плитці ці кольори лягли так, що вони не «кричать», — каже заступник голови Кам'янець-Подільської міськради Сергій Бабій.

 

 

Розділи: Суспільство

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі