chrome firefox opera safari iexplorer

Як зробити своє мислення позитивним

02 жовтня 2014 о 17:30

Недарма кажуть, що думка матеріальна — адже від нашого внутрішнього настрою залежить буквально все: і перемоги, і поразки, і злети, і падіння

Пропонуємо вам кілька FeеlGood-порад, як навчитися мотивувати себе і налаштувати своє мислення на позитивний лад. 

Порада 1: складати Списки хороших речей 

Кожен раз, коли вас починають переслідувати песимістичні думки, беріть в руки блокнот, ручку, і складайте Список хороших речей. Суть його проста — необхідно прописати тільки позитивні і приємні новини і факти, які мають яке-небудь відношення до вашого життя. Наприклад, можна згадати останню вдалу покупку, смачний обід, цікавий сон, зарплату або похід в кіно — загалом, що завгодно, лише б це було позитивно. 

Зазвичай потреба в такому списку з'являється тільки у «сірі» дні поганого настрою, однак при необхідності його можна складати хоч кожен вечір. 

Порада 2: спілкуватися з позитивними людьми 

Одна з головних умов позитивного мислення — це гарне оточення. Адже хто може вмотивувати краще, ніж люди, які вірять у вас? 

Порада 3: надіти чарівний браслет 

Ще одна цікава психологічна гра. Суть її в тому, щоб 21 день (вчені стверджують, що саме такий термін потрібен для утворення стійкої звички) носити браслет на одній і тій же руці. До речі, це дуже поширений трюк, який застосовується для боротьби з багатьма поганими звичками: зловживанням лайкою, курінням тощо. Вірте в себе і забудьте про сумніви. У вас все вийде!

8 січня

Інші дати
Народився Степан Васильченко (Панасенко)
(1878, м. Ічня Чернігівської обл. - 1932) - український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок "Ескізи", "Оповідання", "Кармалюк", "Мужицька арихметика", "Авіаційний гурток", "На перші гулі", "Талант" та ін.
"Вільне, творче слово - це душа кожного народу, - забите було слово - і край лежав сотні років мертвою цеглиною. І я бачу, що ваше покоління оживить, підніме рідне слово на недосяжні високості... Усім треба рідним словом володіти, усі гуртом мусимо підняти його на височінь." (Степан Васильченко)
Розгорнути
Народився Степан Більський
(1866, с. Борзна, тепер Чернігівська область – 1943) – український геолог. Провадив геологічні дослідження на Житомирщині та Волині. Вікдрив родовища топазів та моріонів.
Розгорнути
Народився Гнат Юра
(1888, с. Федвар, тепер с. Підлісне Кіровоградської обл. - 1966) - український актор театру та кіно, режисер. Як мистецький керівник і режисер Київського драматичного театру ім. Франка, підготував близько 100 вистав.
Розгорнути
Народився Василь Симоненко
(1935, с. Біївці Полтавська область –1963) – український поет і журналіст, майстер ліричного вірша.
«І якщо впадеш ти на чужому полі, Прийдуть з України верби і тополі, Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть. Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину» (Василь Симоненко)
Розгорнути