chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці на Новий рік заборонили салюти

12 грудня 2014 о 10:56

У Києві на новорічні свята продовжили заборону на використання піротехнічних засобів, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Ввели табу на піротехніку ще у вересні — через трагічні події на Сході. Заборона повинна була тривати три місяці, проте зараз її продовжили, щоб не лякати киян, які можуть переплутати шум від салютів або петард зі справжніми вибухами.

«Порушення цієї заборони підпадає під правопорушення і зрозуміло, що це буде, починаючи від того, якщо батьки не угледіли за дітьми — це може бути штраф, аж до серйозної відповідальності», — заявив секретар Київради Олексій Резніков.

Київрада ввела заборону на салюти і феєрверки 4 вересня 2014 року.

Джерело: DT.ua
Розділи: Суспільство

12 січня

Інші дати
Народився Василь Пачовський
(1878, с.Жуличі Львівська область – 1942) – український поет, історіософ, мислитель.
Розгорнути
Народився Василь Еллан-Блакитний (Василь Михайлович Елланський)
(1894, с.Козлі Чернігівська область – 1925) – український поет, журналіст, політичний і державний діяч, публіцист і письменник.
Ні слова про втому! Ні слова про спокій! Хай марші лунають бадьорі й гучні… Хоч ніч облягає, — та в пітьмі глибокій Вже грають-палають досвітні вогні… (Василь Еллан-Блакитний)
Розгорнути
Народилася Марія Примаченко
(1909, с.Болотня Київська область – 1997) – українська народна художниця, представниця народного примітивізму («наївного мистецтва»).
Розгорнути
Народився Сергій Корольов
(1906, м. Житомир - 1966) - учений у галузі ракетобудування і космонавтики. Головний конструктор штучних супутників Землі та космічних кораблів.
Розгорнути

Новини Дивитися всі