chrome firefox opera safari iexplorer

На Алеї зірок у Чернівцях зникла зірка Ані Лорак

29 січня 2015 о 19:07

У Чернівцях на місцевій Алеї зірок зникла зірка української співачки Ані Лорак, котра родом із Чернівців. Про це повідомилиУНН у прес-службі УМВС України у Чернівецькій області.

Ця зірка знаходилася на площі Театральній. Про її зникнення місцевій міліції повідомив очільник комунального підприємства «Чернівціміськсвітло».

Правоохоронці поки що не підтверджують, чи є це зникнення крадіжкою. За їх словами, остаточні висновки можна буде зробити після проведення певних дій.

Раніше невідомі пошкодили цей знак.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков раніше завив, що міліція більше не охоронятиме концерти Ані Лорак.

За його словами, немає «ні статуту, ні закону, що говорили б про необхідність охороняти співачок, які відверто провокують суспільство».

«Якщо в міської влади чи концертних організацій надалі вистачить розуму проводити такі свята „любові і миру“, ігноруючи думку МВС, ми запропонуємо цим організацій самостійно, приватними компаніями, підтримувати порядок – і, з великою ймовірністю, нести відповідальність за Кримінальним кодексом за провокацію і організацію заворушень», – написав міністр у Фейсбуці.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Новини культури

11 лютого

Інші дати
Народився Анатолій Пашкевич
(1938, с.Довбиш Житомирської обл. - 2005) - український диригент, композитор, народний артист України. Очолював Черкаський, Волинський, Чернігівський народні хори. Автор пісень "Степом, степом", "Горить Батурин", "Дума про Берестечко", "Мамина вишня", "Синові", "Біла хата", "А мати ходить на курган", "А у нас на Україні", "Ой ти ніченько" та ін.
Розгорнути
Народилась Ганна Шиленко
(1919, с. Олексіївка, Росія - 1973), український графік. Станкова і книжкова графіка: серія кольорових літографій "Українські народні пісні", ліногравюра "Вечоріє", "Пам"ятник Т.Шевченкові в Каневі", "Седнів" та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі