chrome firefox opera safari iexplorer

«Українські отамани» вдруге «відірвали» хвости китайським «драконам»

21 березня 2015 о 11:00

Боксерський клуб «Українські отамани» розгромили «Китайських драконів» у матчі 10-го туру Всесвітньої серії боксу (WSB) — 4:1. Азат Усеналієв поклав початок погроми суперника із Піднебесної. У другому бою вечора Олег Прудкий програв міцному Шан Джуну, якому дозволив добряче «поколотити» себе. Та після цієї невдачі, наші хлопці — троє українців, — здобули впевнені перемоги. Приємно було дивитися на дії в ринзі Олега Зубенка, який просто «запалював» Палац спорту своїми потужними ударами у суперника. А найбільше кайфу вболівальники отримали від бою Олександра Хижняка. 19-річний «отаман» впевнено, не побоюсь цього слова, відгамселив Ші Гуоджуна. Зал ревонув оваціями та вигуками «Молодець» і «Слава Україні!».А на «десерт» 

Ігор Шевадзуцький, який переважив свого суперника на 30 кілограм, переміг технічним нокаутом у 4 раунді. Лікар оглянув Вонг Жибао, після чого китайці відмовилися продовжувати бій. Душевним моментом вечора боксу стало нагородження українських бійців від клубу «Українські отамани». Нашим захисникам хлопці підписали національні прапори, а один із них було вручено на ринзі. Публіка стоячи привітала бійців, які прийшли підтримати команду. Зазначимо, що це друга перемога «отаманів» над «драконами». У матчі 3-го туру наша комаанда перемогла китайців у Піднебесній з рахунком 3:2.

Джерело: про спорт
Розділи: Спорт в Україні

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути
Народився Сергій Єфремов
(1876, с. Пальчик, Черкаська область - 1939) — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик, історик літератури. Один з найвидатніших представників неонародництва в українській літературі. Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
Розгорнути