chrome firefox opera safari iexplorer

З 1 квітня у Києві дозволять розганятися до 80 км/год на 10 ділянках

31 березня 2015 о 13:13

Завтра в Києві відкриється сезон швидкісної їзди: департамент ДАІ повертає на багатосмугові магістралі, обладнані розділовим бар'єром, дорожні знаки, що дозволяють їхати зі швидкістю 80 км/год (з ПДР, швидкість встановлюється не вище 60 км/год, але дозволені винятки). Вони були зняті з 1 жовтня у зв'язку з осінньо-зимовим періодом, повідомляє Сегодня. 

Як нагадав начальник департаменту ДАІ МВС Анатолій Сіренко, така практика застосовується не перший рік, ще під час перебування його начальником ДАІ Києва.

«Досвід показав: підвищення межі швидкості до 80 км/год там, де це можливо, не збільшило, а знизило аварійність, тому що виросла пропускна здатність доріг, – роз'яснив Сіренко. – Тому з 1 квітня підвищений швидкісний режим знову введуть на 10 дорогах в Києві та в інших містах. Торік таких ділянок у столиці було 11, але після детального аналізу ми вирішили не піднімати швидкість на пр. Бажана».

Отже, список швидкісних ділянок з 1 квітня 2015 року:

— Набережне шосе (від Поштової площі до моста Патона);
— Наддніпрянське шосе;
— Столичне шосе (від Південного мосту до вулиці Заболотного);
— Вулиця Саперно-Слобідська (від вулиці Грінченка до Південного мосту);
— Південний міст;
— Оболонський проспект (від Богатирської до Маршала Малиновського);
— Автодорога Р-69 (від вулиці Озерної до межі Києва);
— Проспект Ватутіна (від Московського мосту до Керченської площі);
— Вулиця Міська (Міська) (від вулиці Стеценка до Гостомельського шосе);
— Автодорога Т-1039 (від Гостомельського шосе до Мінського проспекту).

Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...