chrome firefox opera safari iexplorer

10 правил як пережити День сміху без втрат

01 квітня 2015 о 09:00

 Якщо ви хочете пережити 1 квітня і не потрапити на гачок, пропонуємо вашій увазі техніку безпеки із 10 правил.

  • Якщо потенційний жартівник живе у вашій квартирі, проявляйте пильність з самого ранку. Прокинувшись по дзвінку будильника, переконайтеся, що зараз дійсно той час, який показує годинник. Тільки ледачий, напевно, жодного разу жартома не переводив годинник в цей день.
  • У ванні переконайтеся, що шампунь для волосся - це ваш звичний шампунь, мило — це мило, а гель для душу — це гель для душу. Навряд чи кохана людина серйозно вирішить наповнити тюбик для зубної пасти майонезом, але буває різне. Пильність варто зберігати і на кухні.
  • На роботі перевірте своє робоче місце: чи все на своєму звичному місці, чи все нормально працює, чи немає чогось зайвого на столі, ящиках чи стільці. А стільців остерігайтесь, особливо якщо ви працюєте або навчаєтесь в школі.
  • Уважність не буде зайвою і за обідом. Картопляне пюре при правильній подачі може бути дуже схожим на морозиво, а в закритій ємкості для вершків може ховатись соєвий соус.
  • Роздрукуйте і повісьте перед очима барвистий плакат з нагадуванням про те, який сьогодні день. Зазвичай ми потрапляємо на гачок саме тому, що в потоці справ буденних забуваємо, що сьогодні День сміху.
  • Продумуйте і перевіряйте всю інформацію,  яку до вас доносять. Це стосується інтернету також. Навряд чи громадський транспорт стане безкоштовним саме першого квітня, а Білл Гейтс вирішить стати громадянином України. Якось український сайт “Обозреватель" злобно пожартував над росіянами, повідомивши, що їхній славнозвісний прем'єр-міністр Володимир Путін йде у відставку, після конфлікту із президентом Дмитром Медвєдєвим через різні погляди на війну у Лівії. «Буду краток. С сегодняшнего дня я не являюсь премьер-министром России, но продолжу свою политическую деятельность во благо великой России», — цитує “Обозреватель” «заяву» Путіна, яку той нібито зробив на своєму відеоблозі. Як би не хотілось вірити, але це був жарт.
  • Якщо вам телефонує «президент», переконайтесь, що ви персонально пару днів тому дали йому свій номер телефону і, можливо, просто забули про це.
  • Перед тим, як йти з роботи, перевірте свій одяг — чи немає на спині пальто папірця з написом.
  • Єдині, хто не жартують в цей день — це правоохоронні органи, і вам з ними 1 квітня радимо не жартувати.
  • Ні в якому разі НЕ розслабляйтеся, поки годинник не проб'є північ — поки 1 квітня не скінчилося, все ще може статися.

Гарного Вам настрою!

Розділи: Суспільство

5 жовтня

Інші дати
Олекса Синявський 
1887 – визначний український мовознавець і педагог, провідний діяч у нормуванні української літературної мови (1917–1933), фактичний редактор остаточного тексту «Українського правопису» (1927). Репресований.
Розгорнути
Народився Павло Попович
(1930, м. Узин Київської обл. - 2009) - льотчик-космонавт, генерал-майор авіації, двічі Герой Радянського Союзу, Герой праці. Перший політ у космос здійснив 12-15.08.1962 р. на кораблі "Восток-4", другий - 3-19.07.1974 на кораблі "Союз-14" і орбітальній станції "Салют-3"
Розгорнути
Народився Володимир Забаштанський
(1940, с. раїлів Вінницької області. - 2001) - український поет, перекладач. Автор поетичних збірок "Наказ каменярів", "Віра в людину", "Запах далини", "Жага життя" та ін.
Розгорнути
Народився Богдан-Ігор Антонич
(1909, с.Новиця, нині - Польща - 1937) — український поет, прозаїк, перекладач, літературознавець. Автор збірок поезій «Привітання життя», «Велика гармонія», «Три перстені», «Книга Лева».
Листар носив листи зелені, листи шуміли. Ех, весна! Плету пісні на веретені про молодість, що промина. (Богдан-Ігор Антонич)
Розгорнути