chrome firefox opera safari iexplorer

10 порад, які допоможуть пережити кризу

26 лютого 2015 о 18:24

У мережі активно поширюють поради, які допоможуть пережити сьогоднішню кризу і подолати паніку.

1. Узяти себе в руки. Якщо ви хаотично бігаєте від обмінника до супермаркета – ваш човен перекинеться. Зрозумійте, головним ворогом українців є криза довіри, що провокує паніку.

2. Спитайте себе: “А що я можу зробити?”. Зробіть невеличкий внесок в стабілізацію ситуації. У вас є десять доларів, які лежать у шухляді від поїздки на море? Поміняйте їх на гривні, а гривні покладіть у банк. Навіть, якщо ви втратите ці 10 доларів, на вас це не вплине. Але коли так зробить кожен, це врятує країну.

3. Не користуйтуйтесь кредитними картками (не плутати з платіжними). Та не позичайте більше 20% вашого заробітку.

4. Відмовтесь від шкідливих звичок. Сьогодні мій колега приїхав на роботу на велосипеді, а нещодавно кинув палити.

5. Готуйте ваш візит до магазину. Пишіть список і обов’язково його дотримуйтесь. Це, а також використання домашньої бухгалтерії, економить до 20% вашого бюджету.

6. Відмовтесь від зайвого.

7. Заощаджені кошти намагайтесь вкладати в ліквідні активи. Для цього вам допоможе самоосвіта, особливо, в фінансовій сфері.

8. Якщо у вас є заощадження, не кваптесь купувати “непотрібне”. Новий телевізор, чи телефон – це чудово. Але вам потрібно інвестувати в себе! Цей товар не втратить ціни ніколи. Радимо заплатити за навчання. Все що вам цікаво, від програмування до перукарської майстерності. Криза – це той час коли варто змінювати життя!

9. Ваш стан залежить не лише від купівельної спроможності. Займіть себе тим, що зможе відволікти від проблем. Це дасть вам сили їх вирішити.

10. Навколо вас є люди які потребують допомоги. Як би вам не було важко – робіть добрі вчинки.

Підготовлено за матеріалами відкритого доступу в мережі

Джерело: ck.ridna.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути