chrome firefox opera safari iexplorer

Євробачення 2015: визначилися перші 10 фіналістів

21 травня 2015 о 10:56

Україна в цьому році від участі в пісенному конкурсі відмовилася.

У Відні завершився перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення 2015. З 16 учасників у фінал за результатами голосування пройшли представники Албанії, Вірменії, Росії, Румунії, Угорщини, Греції, Естонії, Грузії, Сербії, Бельгії. Список учасників першого півфіналу Євробачення виглядав наступним чином:
Сербія – Бояна Стаменов, «Beauty Never Lies»

Угорщина – Boggie, «Wars for Nothing» Білорусь – Юзарі і Маймуна, «Time»

Молдова – Едуард Романюта, «I Want Your Love»

Фінляндія – Pertti Kurikan Nimipaivat, «Aina mun pitää»

Греція – Марія-Елена Киріаку, «One Last Breath»

Естонія – Еліна Борн і Стіг Рясту, «Goodbye to Yesterday»

Македонія – Даніель Каймакоски, «Autumn Leaves»

Росія – Поліна Гагаріна, «A Million Voices»

Данія – Anti Social Media, «The Way You Are»

Албанія – Эльхаида Данини, «i'm Alive»

Румунія – Voltaj, «De la capăt»

Грузія – Ніна Сублатти, «Warrior»

Вірменія – Genealogy, «Face the Shadow»

Бельгія – Лоїк Ноті, «Rhythm Inside»

Нідерланди – Трейнтье Остерхейс, «Walk Along»

Другий півфінал відбудеться 21 травня. На сцену вийдуть учасники з Азербайджану, Кіпру, Чехії, Ісландії, Ірландії, Ізраїлю, Латвії, Литви, Мальти, Чорногорії, Норвегії, Польщі, Португалії, Сан Марино, Словенії, Швеції та Швейцарії. У фінал 23 травня автоматично потрапляють Австрія як переможець торішнього конкурсу, а також Франція, Німеччина, Італія, Іспанія і Великобританія як організатори конкурсу. Вперше в Євробаченні візьме участь Австралія, чий представник також виступатиме одразу у фіналі.

Нагадаємо, Україна в цьому році від участі в пісенному конкурсі відмовилася, оскільки і організатори, і самі артисти вважають недоречним готуватися до розважального шоу на тлі важкої ситуації в країні.

Джерело: ZN.UA
Розділи: Суспільство

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути