chrome firefox opera safari iexplorer

Продаж конвалій приносить близько тисячі гривень на день

19 травня 2015 о 11:21

Від 5 до 25 грн коштує букет конвалій у столиці. Квітами торгують на ринку, біля метро та в підземних переходах.

«Сьомий рік торгую конваліями і проблем з міліцією ще не мала, — каже Вікторія Іванівна з Київщини. – У мене конвалії ростуть у дворі. Лісові рвати рука б не піднялася. Вони пахнуть краще за домашні. Але я мабуть одна така, що сама виростила біля дому і продаю. Для підтвердження ношу з собою фотографію конвалій біля хати. Решта везе лісові. Виривають цілими плантаціями. Хтось у столицю везе, хтось виходить на трасу продавати».

Вікторія Іванівна винесла відро з конваліями до метро Житомирська. За маленький букет просить 10 грн, більший – по 15.

«За день вторговую 250-300 гривень, на лісових заробляють 700-800 гривень, бо мають більше букетів», — говорить продавець.

20 грн коштує букет конвалій на Житомирській трасі.

«Нарвали квіти вранці в лісі, — розповідає продавець Андрій. – Букети свіжі, стоять цілий тиждень. Тільки у спальні не ставте, бо мають сильний запах. Може боліти і паморочитися голова. Конвалії зараз беруть краще, ніж торік. Інші букети дуже дорогі. Троянди подорожчали удвічі. А конвалії беруть і на іменини, і на побачення. Найбільші виторги мали 9 Травня і на День матері».

Андрій заробляє до 800 грн у день.

«Міг і більше заробити, але конкурентів маю багато, — говорить Андрій. – У ліс за конваліями ходить майже все село. Сусідка везе продавати аж на Оболонь. Там маленькі букетики по 25 гривень. А її син торгував у неділю на Хрещатику. За дві години заробив тисячу гривень».

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Довкілля

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути