chrome firefox opera safari iexplorer

Українці купують книги про війну та геополітику

10 травня 2015 о 14:00

Українські видавництва після проведення «Книжкового Арсеналу», у рамках якого діяла книжкова виставка-ярмарок, підбивають підсумки найпопулярніших книг серед споживачів. Так, харківське «Видавництво «Віват» повідомило, що найбільшим попитом серед українських читачів користувалися книги про гібридну війну, геополітику, інформаційну війну. Справжній ажіотаж викликала презентація нової книги російського письменника-сатирика Віктора Шендеровича «Блокада мозку», у якій автор проводить чіткі паралелі між імперіями Гітлера і Путіна.

Серед лідерів продажів «Видавництва «Віват» опинилися книги «Гібридна війна» Євгена Магди, відомого українського політолога, який вперше проаналізував витоки і наслідки гібридної війни, а також «Розбрат України з Росією» французького ученого, історика і богослова Антуана Аржаковського.

«Виставка дійсно була дуже яскравою, успішною. Стосовно популярності публіцистики, скажу, що справа не у жанрі. Наше суспільство має зараз дуже багато питань. Книга, наприклад, про гібридні війни Євгена Магди дозволяє надати читачам інформацію, якої практично немає ані у світі, ані в Україні. А тематика дуже гостра. Тому ми намагались просто, двома мовами, так, щоб могла зрозуміти пересічна людина, викласти цю тему. Про «Путінократію» годі й казати. Вихід цієї книги –констатація громадської позиції нашого видавництва», − зауважила  Гузель Вишняк, pr-менеджер «Видавництва «Віват».

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути