chrome firefox opera safari iexplorer

Український патруль отримає від Японії понад 1,5 тис. екологічних автомобілів

07 червня 2015 о 09:23

Японія надала Україні 1,5 тисячі авто з екологічними двигунами. Подаровані авто будуть передані новим підрозділам поліції МВС. Про це сказав президент України Петро Порошенко під час церемонії передачі автомобілів з гібридними двигунами українському відомству.

«Японські автомобілі почне використовувати столична патрульна служба вже наприкінці червня, на початку липня цього року», – сказав Порошенко.

Голова держави також додав, що передані Японією автомобілі стануть символом чесної української поліції та україно-японської дружби.

«Вдячний за блискучу реалізацію проекту», – додав президент.

За словами голови держави, під час зустрічі з японським прем’єром було приділено особливу увагу двосторонній співпраці у питанні «зелених» інвестицій.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

5 березня

Інші дати
Народився Євген Патон
(1870, м. Ніцца, Франція - 1953) - вчений у галузі мостобудування та електрозварювання.  У Києві за його проектом збудовано міст через Дніпро, названий згодом його ім'ям.
Розгорнути
Народився Леонід Глібов
(1827, с. Веселий Поділ Полтавська область - 1893) - український письменник, поет, байкар, видавець, громадський діяч.
«Здається байка просто бреше, А справді – ясну правду чеше, Нікого в світі не мине… Читайте, згадуйте мене». (Леонід Глібов)
Розгорнути
Народилася Наталя Забіла
(1903, м.Санкт-Петеребург, Росія - 1985), українська письменниця, поетеса.
Напевно, треба буть щасливою, Коли ідеш на схилі літ Під сонцем вистиглою нивою І бачиш цвіт, і бачиш плід, І чуєш скрізь до тебе звернені Такі зворушливі слова, Що сіяно й твоїми зернами І що не мріями химерними Було все те, чим ти жива... (Н. Забіла)
Розгорнути

Новини Дивитися всі