chrome firefox opera safari iexplorer

Встановили антирекорд: так мало автомобілів в Україні купляли лише в ХХ столітті

03 квітня 2015 о 13:37

У березні автомобільний ринок в Україні впав майже у 5 разів порівняно з березнем минулого року. Як повідомила прес-служба корпорації «Укравтопром», за попередній місяць на первинному ринку було продано 2 579 нових автотранспортних засобів. Цей показник став найнижчим не тільки за перші три місяці поточного року, але і взагалі з початку століття. «Березневий результат ринку нових легкових автомобілів — 2 259 первинних реєстрацій.

Такий обсяг продажів на 23% нижчий від показника попереднього місяця і в 4,8 рази менший від результату річної давності», — сказано в повідомленні. У березні найчастіше реєстрували автомобілі марки Toyota — 175 шт. Друге місце дісталося Renault з результатом 173 зареєстрованих авто.

На третьому місці Volkswagen — 151 авто. Четвертою за обсягами продажів стала Skoda з результатом 140 авто. Замикає ТОП-5 першого весняного місяця з показником 118 автомобілів корейський бренд KIA. За місяць цей бренд піднявся в рейтингу на 7 позицій — зі збільшенням продажів на 6%.

До слова, у Києві з 1 квітня збільшується дозволена швидкість руху на окремих ділянках доріг до 80 км/год.

Джерело: Експрес
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути