chrome firefox opera safari iexplorer

В Ужгороді з'явився перший пивний каталог-путівник містом

11 червня 2015 о 12:00

Путівник «BEER.UZHGOROD.UA: Випити пива в Ужгороді» успішно оновився і готовий до пивного сезону 2015. У каталозі представлено 30 об'єктів, що мають відношення до поняття «пивний Ужгород». По кожному закладу актуалізована контактна і довідкова інформація, а також повністю оновлені асортимент пива і ціни. За цей рік у місті додалося ще два заклади: паб «Chester» та лаундж-паб «TOLSTOY».

– Ідея створення путівників рідним містом і краєм виникла у мене ще років п'ять тому, під час підготовки до поїздки в чергову європейську країну. Я просто вводив назву чергового міста, додавав «guide in PDF», вибирав із списку, роздруковував, засовував листочки в рюкзак. Щоб не говорили прихильники сучасних гаджетів, але ходити містом з листками зручніше. Одним словом, куди б я до Європи не збирався, путівників різними мовами було в мережі хоч відбавляй. Випадково перевірив, що видає пошуковик по рідному місту. І стало соромно. І соромно досі. Скільки кругом «маршрутів» і «шляхів» настворювали, а грамотної візуалізації немає. Тим більше в «мобільно-друкованому» варіанті. Ось, вирішив виправити ситуацію, і зайнятися питанням. На повному ентузіазмі. Почав з того, в чому найбільше розбираюся зараз. Другий путівник, який називатиметься «Пиво в Закарпатті» вже в роботі. Планую завершити до кінця травня. Вже є багато ідей щодо наступних путівників. Буде і смачна їжа, і дійсно цікаві й гідні відвідування місця краю, і багато іншого, –  каже Олександр Богданов.

Джерело: varosh
Розділи: Туристичні новини

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути