chrome firefox opera safari iexplorer

У Вашингтоні встановлена скульптура пам'ятника жертвам Голодомору 1932-1933

05 серпня 2015 о 12:00

4 серпня у центрі Вашингтону, неподалік від Капітолію, була встановлена скульптура пам'ятника жертвам Голодомору 1932—1933 років в Україні.

Про це повідомляє прес-служба посольства України у США.

«На події були присутні Посол України у США Валерій Чалий, автор проекту пам'ятника „Поле пшениці“ Лариса Курилас, голова Крайового комітету США з визнання Голодомору геноцидом Михайло Савків, представник архітекторської компанії „Hartman-Cox“ Мері Кетрін Ланціллотта, а також представники будівельної компанії та ливарні, яка виготовила бронзову скульптуру пам'ятника», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у 2006 році Конгрес США надав уряду України дозвіл збудувати на федеральній землі Округу Колумбія пам'ятник жертвам Голодомору 1932—1933 років в Україні. Відтоді тривала робота над реалізацією цього проекту, над яким уряд України працював у тісній співпраці з українською громадою.

Урочисте відкриття пам'ятника жертвам Голодомору планується провести 7 листопада цього року.

 

Джерело: 5 канал
Розділи: Новини культури

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі